MONATO
Por skribi al ni
Serĉu en la retpaĝoj de Monato
en la retpaĝoj de Monato

Facebook Amikiĝu kun ni ankaŭ en Facebook

Kontakto kun MONATO

Aldonu nin al via adresaro!

  • MONATO, eldonita de Flandra Esperanto-Ligo (FEL)
  • Lange Beeldekensstraat 169, 2060 Antwerpen, Belgio
  • Tel. el Belgio: 03 234 34 00
  • Tel. el aliaj landoj: + 32 3 234 34 00
  • Kontoj:
    • KBC: IBAN BE31 4025 5105 3155 kun BIC-kodo KREDBEBB.
    • bPost: IBAN BE66 0000 2653 3843 kun BIC-kodo BPOTBEB1.
  • Niaj retadresoj:
    • redakcio@monato.net: la redakcia sekretario de MONATO.
    • financo@monato.net: kontotenado, fakturoj, kontoj, pagoj ...
    • admin@monato.net: la administranto de la adresaro de MONATO.
    • leteroj@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Leteroj al MONATO”.
    • chefredaktoro@monato.net: la ĉefredaktoro de MONATO.
    • arto@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Arto”.
    • ekonomio@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Ekonomio”.
    • hobio@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Hobio”.
    • komputado@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Komputado”.
    • libroj@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Libroj”.
    • lingvo@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Lingvo”.
    • literaturo@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Literaturo”.
    • medio@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Medio”.
    • noticoj@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Noticoj”.
    • politiko@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Politiko”.
    • scienco@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Scienco”.
    • spirita_vivo@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Spirita vivo”.
    • turismo@monato.net: la redaktoro de la rubriko „Turismo”.
    • retejestro@monato.net: la prizorganto de la retpaĝoj de MONATO.

Lasta adapto de tiu ĉi paĝo: 2017-02-09

Nova!