MONATO
Por skribi al ni
Serĉi en MONATO

Kontakto kun MONATO

Aldonu nin al via adresaro!

  • MONATO, eldonita de Flandra Esperanto-Ligo (FEL)
  • Lange Beeldekensstraat 169, 2060 Antwerpen, Belgio
  • Tel. el Belgio: 03 234 34 00
  • Tel. el aliaj landoj: + 32 3 234 34 00
  • Kontoj:
    • KBC: IBAN BE31 4025 5105 3155 kun BIC-kodo KREDBEBB.
    • bPost: IBAN BE66 0000 2653 3843 kun BIC-kodo BPOTBEB1.
  • Niaj retadresoj:
    • redakcio@monato.be: la redakcia sekretario de MONATO.
    • financo@monato.be: kontotenado, fakturoj, kontoj, pagoj ...
    • admin@monato.be: la administranto de la adresaro de MONATO.
    • leteroj@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Leteroj al MONATO”.
    • chefredaktoro@monato.be: la ĉefredaktoro de MONATO.
    • arto@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Arto”.
    • ekonomio@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Ekonomio”.
    • historio@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Historio”.
    • hobio@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Hobio”.
    • komputado@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Komputado”.
    • libroj@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Libroj”.
    • lingvo@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Lingvo”.
    • literaturo@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Literaturo”.
    • medio@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Medio”.
    • moderna_vivo@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Moderna vivo”.
    • politiko@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Politiko”.
    • scienco@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Scienco”.
    • spirita_vivo@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Spirita vivo”.
    • turismo@monato.be: la redaktoro de la rubriko „Turismo”.
    • retejestro@monato.be: la prizorganto de la retpaĝoj de MONATO.

Lasta adapto de tiu ĉi paĝo: 2019-06-13